HAKKIMIZDA

                                                                                    


BDK Enerji olarak öncelikli misyonumuz, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunacak yenilenebilir enerji teknolojileriyle, ısıtma, soğutma ve imalat sistemlerinde enerji maliyetlerini düşürmektir. Karbon emisyonlarını azaltarak, çocuklarımızın daha temiz nefes alabilmesini ve enerji maliyetlerini düşürerek ekonomimize katkı sağlamak için Türkiye’nin her köşesine uzanan uzman kadromuzla 1995 yılından bu yana hizmetinizdeyiz.

Dünyanın farklı köşelerinden edindiğimiz tecrübeler, teknolojiler ve ürünlerle Türkiye’ye her gün daha kapsamlı hizmet verebilmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Vizyonumuz, bu tecrübeleri derleyip, tüm dünyaya teknoloji ve ürün ihraç ederek, Türkiye’yi, dünya genelinde yenilenebilir enerji sektöründe zirveye çıkarmak ve bu sektörün parlayan yıldızı olmaktır. Bu görüşümüze sahip çıkıp bizim gücümüze güç katan şimdiye kadar çalıştığımız ve bize gururla referans olan her kişiye teşekkürü bir borç biliriz.

                                                                                     

Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

Bizim global yapımız, en büyük gücümüzdür. Güney Kore’den Amerika’ya kadar dünyanın farklı köşelerinden edindiğimiz bilgi ve teknolojileri sentezleyerek, Türkiye’ye en modern teknolojileri sunmak, ülkemizin Enerji yükünü hafifletmek en öncelikli vazifemizdir.

ÇAĞATAY AKYAZI

Co-founder

BDK Karbon ve Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.
BDK Karbon ve Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

BDK Enerji
Doğanın Cebinizi Koruyan Eli

BİZE ULAŞIN

BİZİ TAKİP EDİN