KALİTE DANIŞMANLIĞI


BDK Enerji 1995 yılında kalite yönetim sistemleri danışmanlığı yaparak ilk faaliyetlerine başlamıştır. 25 yıldır aynı şevkle ve artan kaliteli uzman kadrosuyla, BDK firmanızı uluslarası standartların üzerine çıkarmanız için gerekli danışmanlık ve eğitimleri gerçekleştirmektedir. Belgelendirme sürecine kadar sürekli yanınızda olarak firmanızı yüksek standartlar ile verimlilik ve prestij artışına öncü oluruz.

ISO Kalite Belgesi, ISO 9001 kalite, ISO 22000 gıda, ISO 14001 çevre, ISO 27001 bilgi güvenliği, ISO 10002 müşteri (memnuniyet ve şikayet) yönetimi, ISO 45001 iş güvenliği belgelerinin tamamına "ISO Kalite Belgesi" denilmektedir. ISO belgesi kavramıyla, ISO Standardı kelimesi çoğunlukla yanlış anlaşılmakta veya karıştırılmaktadır.

ISO Belgesi tüm dünyada verilmekte olan kalite belgelerinin genel kullanım adıdır. ISO belgesiyle anlatılmak istenen çoğu zaman ISO 9001 belgesi olmaktadır. Anlaşılması ve anlatılması kolay olduğundan bu ifadenin kullanımı resmi olarak bulunmasa da tercih edilmektedir. Anlam açısından bir eşleşme bulunmasa da bahse konu olan belge ISO 9001 olmaktadır.

ISO 9001 almak isteyen bir firma bu tabiri iso belgesi almak olarak anlatmayı tercih etmektedir. ISO belgeleri; ISO ´nun verdiği standard kodlarıyla birlikte adlandırılmaktadır. ISO 9001 belgelendirme süreçleri açıklarken iso belgesiyse sonuçta alınan basılı kalite belgesi sertifikasıdır. ISO kalite belgeleri kişilere değil sadece kurum ve kuruluşlara verilmektedir.

ISO 9001:2015 geçiş ve uygulama konularında danışmanlık, destek, belgelendirme ve eğitimleri için lütfen iletişime geçiniz.

BDK Karbon ve Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

BDK Enerji
Doğanın Cebinizi Koruyan Eli

BİZE ULAŞIN

BİZİ TAKİP EDİN